Deka Lazer

DEKA


Medikal Lazer Teknolojilerinde Mükemmeliyete Giden Yol

YENİLİĞİN TARİHÇESİ

DEKA, 1991 yılında El. En. grubunun içerisinde varlık gösteren küçük bir şirket olarak kurulmuştur. Bugüne bakıldığında DEKA, sağlık kullanımı açısından lazerlerin ve ışın esaslı sistemlerin tasarlanması, üretimi ve pazarlanması alanlarında faaliyet gösteren öncü bir şirkettir.

DEKA, son 30 yıl boyunca optoelektronik (ışık-elektron bilimi) alanında faaliyet gösteren en modern endüstriyel bir grup olan El.En. grubunun merkezinde yer alan şirket olup sahip olduğu teknoloji ve birden fazla disiplinin dahil olduğu uzmanlık bilgisi sayesinde çeşitli uygulamalar için lazer kaynaklarını ve sistemlerini geliştirmektedir. 

Yıllar geçtikçe, DEKA şirketi, DOT Terapisinde SmartXide DOT ve DOT/RF Terapisinde SmartXide 2 (yüz gençleştirme),   sedef hastalığı ve vitiligonun tedavisinde seçici ışın terapisi için Excilite MEL@308nm ve Laser lipoliz ® tedavisinde SmartLipo gibi dünya çapında kullanıma sunulan yenilikçi uygulama sistemleri başta olmak üzere medikal lazer sektöründe sürekli olarak teknolojik gelişim ve inovasyon gerçekleştirmektedir.  

Günümüzde, lazer uygulamalarının esnekliği sayesinde DEKA, Medikal ve Estetik, Cerrahi, V2, LR – Vulvo-vajinal Lazer Şekillendirme, Odontostomatoloji, Lazer Terapisi gibi her sektörden doktorlara çeşitli konularda eşsiz çözümler sunmaktadır.   

ULUSLAR ARASI DAĞITIM


DEKA, 80’den fazla ülkede kendi ekipmanlarını pazarlamakta olup ülke sınırları içerisinde faaliyet gösteren geniş bir doğrudan satış ağının yanı sıra Fransa, Japonya ve ABD’deki doğrudan iştirakleri de göz önüne alındığında dünya genelinde 40 distribütörle birlikte çalışmaktadır. Merkez ofisleri ise Calenzano’da yer almaktadır (Floransa, İtalya).

Mükemmelliğe, deneyimlerle ulaşılır ve DEKA’nın araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucunda elde ettiği bu üstünlük, 30 yıllık bir çalışmanın meyvesidir. Teknolojik kalite ve inovasyon, DEKA’nın dünya pazarına eşsiz bir biçimde konumlanmasına zemin hazırlamış olup bu durum, uluslar arası pazarlardaki tekliflerin çeşitli olmasını sağlamıştır. DEKA lazer ekipmanını 93/42/EC Direktifi’ne uygun olarak üretmektedir ve ISO 9001 ile ISO 13485 standartları uyarınca G-MED tarafından belgelendirilen bir kalite kontrol sistemine sahiptir.

ARAŞTIRMA MERKEZLERİYLE SÜREKLİ İŞBİRLİĞİ


DEKA, geçerlilik, deney ve eğitim için çeşitli araştırma merkezleriyle ve hastanelerle işbirliği içerisinde olup bunlar arasında şunlar yer almaktadır: San Raffaele Hastanesi (Milan), Floransa Üniversitesi Dermatoloji Kliniği, Roma Üniversitesi “Tor Vergata” Polikliniği Dermatoloji Kliniği, IDI (Immacolata Dermopati Enstitüsü-Roma), San Gallicano Dermatoloji Enstitüsü – Roma, Rizzoli Ortopedik Enstitüsü – Bolonya, Milan Bicocca Üniversitesi, Buenos Aires İtalyan Hastanesi, Tours Üniversitesi – Fransa.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH