Vajina Daraltma Operasyonu

Vajina Daraltma Operasyonu Nedir?

Doğum sonrasında ya da yaş ile birlikte kadınların başına gelen bazı sorunlar vardır. Bu sorunlar vajina ve doğrudan cinsel yaşam ile ilgilidir. Doğumdan sonra vajina sıkılığını ve esnekliğini kaybederek cinsellikten alınan hazzı her iki partner için de azaltmaktadır. Yaş ilerledikçe de vajina gençlikteki esnekliğini kaybetmekte, menopoz ise kendisi ile birlikte kuruluk,

Vajina Daraltma Lazer

Vajinal daraltma lazer tedavisi ile ilgili olarak Monalisa touch, üstün teknoloji ile bezenmiş olan bir cihazdır. Piyasada vajina daraltma lazer adı ile bilinir ve genital bölgede yer alan sorunları çözmek için kullanılır. Doğumdan ve menopozdan sonra oluşan genital bölge sorunları, bu cihaz ile çözüme kavuşturulmaktadır. Genel bir tabir ile genital bölgeyi gençleştirdiği ve eski görünümüne kavuşturduğu söylenebilir.

Vajina Daraltma Fiyatları

Vajina daraltma fiyatları ile ilgili olarak vajina belli bir yaştan sonra ve özellikle çok doğum yaptıktan sonra çeşitli şekil bozukluklarına uğrayabilir. Aynı zamanda vajina 2 ve daha fazla doğum yaptıktan sonra aşırı genişler ve artık eski işlevlerini yitirmeye başlar. Günümüz evliliklerinin büyük bir çoğunluğu cinsel sorunlar nedeni ile sona ermektedir. Kadınlar da bunu bildikleri için vajina daraltma fiyatları hakkında fikir sahibi olabilmek için internette vajina daraltma fiyatları ne kadar diye araştırmalar yapmakta.

Vajina Daraltma Ameliyatı

Vajina Daraltma Ameliyatı – Lazer

Son zamanlarda ortaya çıkan lazer teknolojilerin arasına vajina daraltmak olayı da dahil olmuştur. Uzun yıllar boyunca kadınların çektikleri bu problem sık sık dile getirilmektedir. İdrar kaçırmasından tutun, cinsel hayattaki mutsuzluklara da sebebiyet veren bu rahatsızlık vajina daraltma lazer sayesinde ortadan kalkacaktır. Vajina genişliğinden ötürü yanma hissinin sorun oluşturması,

Lazerle Vajina Daraltma Yaptıranlar

Lazerle Vajina Daraltma Yaptıranlar ile ilgili olarak lazerle vajina daraltma şu an plastik cerrahi de en çok talep gören işlemlerden bir tanesidir. Özellikle 3 ve daha fazla doğum yaptırmış kadınlar arasında lazerle vajina daraltma işlemi oldukça fazla görülmektedir. Peki, ama lazerle vajina daraltma yaptırmak için neler gerekiyor? İlk olarak lazerle vajina daraltma yapmadan önce iyi bir hastane ve doktor belirlemelisiniz.

Lazerle Vajina Daraltma Ve Yenileme Kadınlar Kulübü

Lazerle Vajina Daraltma Ve Yenileme Kadınlar Kulübü ile ilgili olarak; Günümüz ilişkilerinde belli bir süre sonra yaşanan sorunların başlıca kaynağı cinsel sorunlardır. Kadın ve erkek ilk başlarda fiziklerine dikkat ederken zamanla boş vermeye başlarlar ve vücutlarında çeşitli deformeler meydana gelir. Kadın vücudunda en fazla deformenin yaşandığı bölge vajina bölgesidir. Vajina yapısı itibari ile özellikle doğumdan sonra esnemeye ve genişlemeye başlar.

vajina-daraltma-lazer

Vajina Daraltma Lazer

Birçok kadında görülen ve farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelen vajina gevşemesi sorunu, cinsel problemleri de beraberinde getiren bir durum olarak bilinmektedir. Çözümü konusunda ise günümüzde teknolojiden faydalanılarak bazı yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemler arasında en güvenli ve sağlıklı olanı da vajina daraltma lazer işlemleri olarak kabul edilir. Her kadın, uzman bir hekim yönlendirmesiyle bu sorundan tamamen kurtulabilir.

vajina-beyazlatma-lazer

Vajina Beyazlatma Lazer

Dış genital bölge olarak bilinen vajina, belirli nedenlerden dolayı zamanla koyulaşma sorunu ile karşılaşmaktadır. Vulva olarak da bilinen bu bölge en çok yaş ve hormonel değişime maruz kalmakla birlikte, sir ve ağda uygulamalarından dolayı da kararmaya maruz kalabilir. Hassas bir deriye sahip olan vajina, ısı etkisiyle yanmakta ve gittikçe kendi renk pigmentlerini kaybetmektedir. Hamilelik ve bazı ilaçların kullanımı sonrasında da olabilen vajina koyulaşması,

lazerle labioplasti

Lazerle Labioplasti

Genital bölgede yer alan ve majus adı ile de bilinen dış dudakların, normalden daha fazla uzun şekilde ve sarkık görünmesi durumu bir genital estetik sorunu olarak kabul edilir. Sarkık ve uzun olarak görülen dış dudakların düzeltilmesi işlemi de labioplasti adını almıştır ve günümüzde bu yöntemin en sağlıklı ve güvenilir seçeneği de lazerle olanıdır. Lazerle labioplasti işlemi ile her kadın bu sorundan en doğru şekilde tamamen kurtulabilir.

Lazerle Vajina Daraltma

Son derece özel bir teknoloji ile tasarlanmış olan lazerle vajina daraltma, daha çok CO2 lazer aracılığı ile vajinal bölgede bir takım gençleştirme operasyonu olarak tanımlanabilir. Vajinal mukozayı tekrar ilk dönemindeki haline getirme işlemi olarak nitelendirilebilen bu operasyon, kolajen üretimini tekrar harekete geçirerek östrojen hormon azalması engellenilmekte ve azalmanın da önüne geçilmektedir.

Bu noktada lazerle vajina daraltma operasyonu her hangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın vajinal bir iyileştirme yapılmaktadır.

Monalisa Touch Çin Halk Cumhuriyeti’nde Tanıtıldı!

İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri dâhil olmak üzere birçok ülkede popüler hale gelmiş ve vajinal gençleştirmede yenilikçi bir sistem olan MonaLisa Touch®, geçtiğimiz Aralık ayının 10’uncu gününde özel basın kuruluşlarına ve Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki sektöre tanıtılmıştır.

Pekin’deki İtalyan Büyükelçiliği ile müşterek olarak düzenlenen İtalya’dan Özel Gösterim (From Italy a Special Preview) adlı etkinliğe,

Monalısa Touch® Şimdi ABD’nde

DEKA, Cynosure Inc. şirketinin (Chemsford, MA, ABD), DEKA markasıyla V2LR uygulamaları için CO2 lazer sistemi SmartXide2’yi (MonaLisa Touch®) ABD ve Kanada’da pazara sunacağını bildiriyor. Cynsoure şirketi, SmartXide2 ürününün tanıtımını, ABD’nde ilk kez Las Vegas’ta 4 – 6 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenen PAGS 2014’te (Pelvik Anatomi ve Jinekoloji Cerrahisi) gerçekleştirdi. DEKA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Prof.

Monalısa Touch Tedavisi Kadınların Yaşamını Nasıl Değiştiriyor? – Çevrimiçi Konferans

MonaLisa Touch ağ semineri: 19 Mayıs 2015 – saat 15:00’te (GMT+2) – Dünyaca tanınan iki profesör, terapi hakkında konuşmaya yaptı ve halkın sorularını yanıtladı.
Stefano Salvatore, M.D. (San Raffaele Hastanesi Milan – Italya) ve Mickey Karram, M.D. (Christ Hastanesi Ürojinekoloji ve Estetik Cerrahi Müdürü, Cincinnati, Ohio – ABD) MonaLisa Touch’un kadınların yaşamını nasıl değiştirdiğini ele aldılar.

Altı Bilimsel Yayın

Günümüzde Tüm Dünyada Kabul Görmüş Co2 Fraksiyonel Lazer Tedavisinin Etkinliğini Ve Güvenirliğini Doğrulayan Altı Bilimsel Yayın

MonaLisa Touch®, uluslar arası tıp camiasında kabul görmüş menopoza ilişkin problemlerdeki ilk lazer tedavisidir.

2014 ila 2015 yılları arasında yayımlanmış olan altı bilimsel yayında, günümüzde tüm dünyada kabul gören CO2 fraksiyonel lazer tedavisinin etkinliği ve güvenirliği teyit edilmiştir.

Monalısa Touch En Kaliteli Ürün Ödülünü Aldı

MonaLisa Touch’un esasları, Küba’nın başkenti Havana’da 20-24 Nisan tarihleri arasında düzenlenen “Cuba Salud 2015” Uluslar arası Toplum Sağlığı Konvansiyonu sırasında ortaya konulmuş olup En Kaliteli Ürün ödülüne layık görülmüştür.

Bu önemli fuara dünya genelinde 150’den fazla ülke katılmış olup Küba Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Eğitim Bakanlığı tarafından bu ödül sadece, DEKA tarafından üretilen ve piyasaya sunulan yenilikçi bir yöntem olan MonaLisa Touch’a verilmiştir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH