Hasta Görüşleri

Kimler ne dedi?

MonaLisa Touch: Menopoza ilişkin problemleri azaltan bu lazer terapisi, kadınların gönlünü fethediyor. İşte size MonaLisa Touch’un yaşam kalitesini artıran hikayelerden bazıları.

null
EYLEM
43 YAŞINDA (TÜRKİYE)

“Kanser tedavisinden sonra, jinekoloji doktoruna vajinadaki kuruluğun yarattığı rahatsızlıktan kurtulmak için tedavi seçeneklerinin ne olduğunu sordum. Bunun üzerine doktorum bana bir lazer terapisi olan MonaLisa Touch’tan bahsederek her şeyi anlattı. Tedavi protokolünün tümünü harfiyen yerine getirdim (1 ay aralıklarla 3 tedavi seansı). Vajinamda doğal bir nemlenmenin meydana geldiği rahatlık hissini tarif etmem imkânsız. Belli ölçüde yarar sağlayan ancak oldukça uzun bir süre kullanılması gereken jel ve kremler gibi ürünlerden kurtulduğum için mutluyum.”

null
CANSU
62 YAŞINDA (ALMANYA)

“Tedavinin kendisi tamamen acısız, sadece bir miktar titreşim olduğunu hissediyorsunuz. Adeta bir pap testine benziyor!”

null
VIOLETTA
62 YAŞINDA (İTALYA)

“Bana MonaLisa Touch’tan ilk bahseden kişi jinekoloji doktorumdu. Bu tedaviyle özellikle vajinal kuruluktan çektiğim menopoza ilişkin problemlerim düzeldi. Bu sorunları birkaç yıldır yaşıyordum ve kremlerden tutun sonuç vermeyen tedavilere kadar her yöntemi denedim. Duyduğum ağrı bazen öylesine şiddetli oluyordu ki yürümek bile imkansız hale geliyordu.”

null
CANAN
57 YAŞINDA (TÜRKİYE)

“8 yıl öncesinde menopoza girmeye başladım ve kocamla ilişkiye girmek zorlaştı. Tedavilerin hiçbirisi yarar sağlamadı. Neredeyse kendimi artık bir kadın olarak hissedemiyordum. MonaLisa Touch ile tanıştım ve şu anda gerçekten kendimi iyi hissettiğimi söyleyebilirim! Benim durumumdaki tüm bayanlara ufak bir tavsiyede bulunmak istiyorum: Menopoz bir hastalık değildir ve bu süreci daha kolay bir şekilde geçirebilir ve yeniden bir kadın olduğunuzu hissedebilirsiniz.”

null
LUZ AMANDA MUÑOZ
50 YAŞINDA (KOLOMBİYA)

“2010 yılında göğüs kanserine yakalanan 50 yaşında bir bayanım. Tedavi sürecinin ardından yaşantımda ve cinsel hayatımda etkileri olan birçok değişiklikle karşılaştım. Hızlı bir şekilde menopoza girerek vajinal kuruluk ve yanma problemleri baş gösterdi. Cinsel ilişki esnasında acı duydum ve bu durum, gerek ben de gerekse ilişkilerimde birçok sorunu da beraberinde getirdi. Dr. Gonzales (Pereira, Kolombiya) ve MonaLisa Touch sayesinde tüm semptomlardan kurtuldum. Sadece tek bir MonaLisa Touch seansından sonra, vajinam eski kayganlığına kavuşarak acı ve yanma hissi azaldı ve cinsel yaşamım şu anda oldukça iyi durumda!”

null
FATMA,
24 YAŞINDA (KUVEYT)

“İkinci gebeliğimden sonra, vajinadaki gevşeklik nedeniyle bazı sorunlarım vardı. İşe yaramayan birçok yöntemi denedim. MonaLisa Touch bu rahatsızlığımı düzeltmede bana epeyce yarar sağladı ve cinsel yaşamımı daha iyi hale getirdi. Teşekkürler MonaLisa Touch!”

null
SEZİN
34 YAŞINDA (ABD)

“MonaLisa Touch yaşamımı kesinlikle değiştirdi. 29 yaşımdayken göğüs kanseri teşhisi konuldu ve terapiden sonra vajinal atrofinin tüm yan etkilerini çekmeye başladım. Bu tedavi, yeniden göğüs kanseri olma ya da diğer yan etkilerin oluşması gibi kaygıları düşünmeden uygulayabileceğiniz bir tedavidir.”

null
NANCY
64 YAŞINDA (PERU)

“Strese bağlı idrar kaçırma problemim vardı ve bu durum yaşantımı ciddi ölçüde etkiliyordu. MonaLisa Touch benim için olduğu kadar tüm kadınlar için de uygulanması gereken bir tedavi yöntemi. Şu anda kendimi oldukça mutlu ve yeni bir kişiymiş gibi hissediyorum.”

BİLGİ İSTEK FORMU

Aşağıda yer alan iletişim formu ile tedavi merkezlerini, tedavi seansları ve size yakın uygulama merkezlerini öğrenebilir, soruları sorabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH