Monalisa Touch Lazer Tedavisi

MONALISA TOUCH®


YENİ LAZER TEDAVİSİ

VAJİNANIZIN SAĞLIĞINDA PROBLEMLERİ ÖNLEMEK VE BAKIM SAĞLAMAK İÇİN YENİ LAZER TEDAVİSİ

MonaLisa Touch®,  vajinal mukoza için özel olarak tasarlanmış fraksiyonel CO2 lazerine dayalı olarak uygulanan işlevsel bir vajinal gençleştirme tedavisidir.

MonaLisa Touch®, yeni kolajen üretimini yeniden aktive etmek ve vajinal mukozayı eski haline getirmek suretiyle vajinal dokuda (genellikle menopoz esnasında ya da doğum sonrasında oluşan) östrojen hormonundaki azalmanın önüne geçmekte ve bu düşüşü geriye çevirmektedir.

MonaLisa Touch®, günümüzde birçokkadının menopoz esnasında ve doğum yaptıktan sonra karşılaştığı vajinal atrofiyi ve bunun etkilerini tedavi etmek amacıyla cerrahi işlem gerektirmeyen ve farmakolojik nitelikte olmayan en etkili çözümdür.

NASIL ÇALIŞIR. FRAKSİYONEL LAZER: YAN ETKİLERİ VEYA AĞRI OLMADAN MAKSİMUM ETKİNLİK

Fraksiyonel CO2 Lazer, vajina mukoza dokusuna etki ederek kollajen üretimini sitimüle eder ve kan kışını hızlandırır. CO2 Lazer uygulaması sonrası cilt altı kollajen liflerinde ani olarak 30% oranında kısalma ve ciltte gerilme meydana gelir. Sonuçta, uygulama bölgesinde hem mevcut kollajen dokusu hızla yenilenir, hem de yeni kollajen lifleri oluşur.

Fraksiyonel Karbondioksit Lazerler ameliyatsız vajina gençleştirmede altın standart olarak kabul edilmektedir. Uygulama sonrası vajinanın iç ve dış çapı azalır, genital bölgenin dış görünümü yeniden normal anatomik şeklini alır.

MONALISA TOUCH İLE UYGULANAN 3 TEDAVİNİN ARDINDAN SEMPTOMLARDAKİ DÜZELME (%)

YANMA 84%
KAŞINTI 85%
KURULUK 76%
DİSPARUNİ 72%
GEVŞEKLİK 90%
* San Raffaele Hastanesi’nden (Milan- Italya) Prof. S. Salvatore’un izni alınarak yayımlanmıştır.

SONUÇLAR: İLK TEDAVİNİN ARDINDAN GÖRÜLEN TAM BİR DOKU GENÇLEŞMESİ

Bu sayede mukoza dokusu daha iyi beslenmekte ve su ihtiyacı karşılanmakta olup epitelyum kalınlaşmakta, daha sağlam (vajinal gerginlik) ve elastik bir yapı kazanmaktadır. Bu işlem neticesinde ayrıca doğal koruyucu bariyerini sürdürmeye ve enfeksiyon riskini azaltmaya yardımcı olan doğru bir vajinal pH düzeyine de ulaşılmaktadır.

Sadece birkaç dakika süren, acısız, yan etkileri olmayan ve iyileşme süresine gerek duyulmayan tek bir tedaviyle, dokuya önceki sağlamlık ve elastikiyet kazandırılarak kişinin yaşam kalitesine ve kişisel ilişkilerine olumlu etki sağlayabilmektedir.

MonaLisa Touch, sadece akredite olan merkezlerde uygulanmaktadır. Yaşadığınız şehirde size en yakın merkezin nerede olduğunu öğrenmek istiyor musunuz?

BİLGİ İSTEK FORMU

Aşağıda yer alan iletişim formu ile tedavi merkezlerini, tedavi seansları ve size yakın uygulama merkezlerini öğrenebilir, soruları sorabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH