Smartxide2 V2LR

SMARTXIDE2 V2LR


Kadınların Cinsel Sağlığına Devrim Niteliğinde Yeni Bir Yaklaşım.

SMARTXIDE2

SmartXide2, hem koruyucu hem de tedavi edici amaçlarla işlevsel ve estetik vulvo-vajinal gençleştirmeyle ilgilenen yeni bir sağlık alanı olan V2LR (Lazerle Vulvo-Vajinal Yeniden Biçimlendirme) için özel olarak tasarlanmış CO2 lazer sistemidir.

SmartXide2’nin eşsiz ve özel nitelikleri, vajinal gevşeklik, hafif derecede idrar kaçırma gibi inatçı rahatsızlıkların ya da doğum sonrası oluşan diğer cinsel problemlerin yanı sıra hiçbir yan etki göstermeden atrofik vajinitin acısız ve etkin bir şekilde tedavisinde optimal çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

.SmartXide2 aynı zamanda bayanlarda genital bölgenin cerrahisinde (labiyoplasti, vajinal yeniden şekillendirme ve klitoris küçültme ameliyatı) hassas olarak uygulanan bir araç olup cerrahinin etkin ve güvenlir olarak yürütülmesini sağlarken bir yandan da girişim sonrası oluşan rahatsızlıkları da azaltmaktadır.

DOT TERAPİSİ – FRAKSİYONEL LAZER DEVRİMİ

DOT Terapisinde kullanılan SmartXide2 fraksiyonel CO2 lazerin hafif etkisi, lazer enerjisinin 200 mikron büyüklüğündeki küçük noktalar halinde kesintili modda vajinal duvarlara tatbik edilmesini sağlar. Bu sayede vajinal dokunun sadece küçük bir kısmı lazere maruz kalır.

Bu işlem, tedavi esnasında ve sonrasında hastada yan etki oluşturmayarak ve acı hissettirmeyerek yeniden doku üretimininin uyarılmasında doğru bir mekanizma olması bakımından önemlidir.

D-VURUM – VAJİNALMUKOZA İÇİN ÖZEL VURUM ŞEKLİ

MonaLisa Touch® tedavisinde DEKA, yeni bir CO2 lazer kaynağı geliştirmiş olup vajinal mukoza için tasarlanmış vurumları üreten eşsiz PSD® (Vurum Şekli Tasarımı) tekniğini ön plana çıkarıyor.

D-vurum, vajinal mukoza için özel olarak geliştirilmiş dermatoloji ve cerrahideki yılların birikiminin bir sonucu olan özel bir vurum şeklidir. Bu yöntemde alınan sonuç, mükemmel bir lazer-doku etkileşimi olup herhangi bir yan etki oluşturmadan (ısı etkisinin kontrolü) maksimum etkinliği sağlamaktadır (doğru penetrasyon derinliği kullanarak).

HI SCAN –TEDAVİYE HIZ VE TEKRARLANABİLİRLİK ÖZELLİĞİNİ KAZANDIRAN TARAMA SİSTEMİ

MonaLisa Touch® işlemi için özel olarak tasarlanmış HiScan V2LR, birçok kez kolay bir  biçimde tekrarlanabilen ya da farklı hastalara uygulanabilen hızlı ve akıcı bir tedavi sağlamaktadır.

Farklı prob türlerinin mevcut olması (360° vulvar aplikatör), her bir hastanın anatomik ihtiyaçlarına ve/veya klinik gereksinimlere uyarlanabilmesi anlamına gelmektedir.

Her bir seans sadece birkaç dakika sürer. Vajinal aplikatörler üzerinde derecelendirilmiş olan kadranı,  lazer enerjisinin vajina kanalındaki duvarlara homojen bir şekilde etki etmesini sağlayarak tedaviyi kolaylaştırmaktadır.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH