Telif Hakkı

BU İNTERNET SİTESİNDE GÖSTERİLEN BİLGİLERE İLİŞİN DUYURU

Telif Hakkı: Çubuklu mah. Vatan cad. No:26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE adresinde merkez ofisleri bulunan DEKA M.E.L.A. S.r.l. Türkiye Distribütörü Andromed Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Limited şirketine ait www.monalisadokunusu.com  internet sitesindeki tüm içerikler, sadece veri sahibinin açık izni alınarak ve yine sadece bilgi alma veya kişisel amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Bu internet sitesindekiiçeriklerin ticari amaçla ya da başka bir bilgisayarda yayımlanması suretiyle kullanılması kesinlikle yasaktır. Bunun yanı sıra, internet sitesinde gösterilen içerik üzerinde herhangibirdeğişikliğin yapılmasına da müsaade edilmemektedir. Bu içeriğin her ne suretle olursa olsun kullanılması açıkça yasaklanmıştır. Bu yasağı çiğneyenler aleyhinde kanunlar ölçüsünde yasal takibat yapılacaktır. Muhtemel rakipler açısından da, Şirket’e ait olan bu internet sitesindeki ya da Şirket tarafından geliştirilen, lisanslanan, kontrol edilen veya sahiplenilen diğer sitelerdeki grafiklerin kopyalanması da yasaktır. Şirketin açık izni olmaksızın internet sitesinde yer alan hiçbir logo, grafik unsuru, ses veya resim dosyası kopyalanamaz ya da çoğaltılamaz. Siteyi oluşturan unsurlar, ticari sözleşmelerle koruma altına alınmış olup bu unsurlar, ticari markalar ve haksız rekabete ilişkin kanunlara ve diğer kanunlara ters düşmeyecek şekilde kullanılabilmekte ve bu unsurların kopyalanmasına ya da taklit edilmesine müsaade edilmemektedir.    

Sorumluluk reddi: DEKA M.E.L.A. S.r.l. Türkiye Distribütörü Andromed Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Limited şirketi halihazırdaki veya gelecekte inşa edeceği internet sitesinde yer alan bilgilerden dolayı sorumlu tutulamayacağı gibi bu internet sitesindeki grafiklerden, üçüncü şahısların haklarına yönelik herhangi bir ihlalden ve bunlardan çıkabilecek zararlardan, kullanım hakkının ortadan kalkmasından, bilginin kaybolmasından veya kazanç kaybından ya da  sözleşme ihlalinden, ihmallerden veya internet sitesinin veya buradaki bilgilerin kullanılmasıyla bağlantılı olarak doğacak diğer zararlı eylemlerden ötürü de sorumlu tutulamaz. Şirket, meydana gelebilecek herhangi bir tipografi hatasından veya teknik yanlışlardan ötürü  sorumlu kılınamayacak olup tüm bilgiler periyodik değişikliklere tabidir. Şirket, bu internet sitesinde belirtilen programlarda ve ürünlerde herhangi bir zamanda değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır.    

 

  • Marka isimleri

www.monalisadokunusu.com internet sitesinde yer alan ürün ve şirket isimleri, sahiplerine ait markalar olabileceğinden bunların yetkisiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Bu bildiride özel olarak belirtilmeyen tüm haklar saklıdır. TELİF HAKKI BİLDİRİMİ. Telif Hakkı © 2013 DEKA M.E.L.A. S.r.l. ‘e ve DEKA M.E.L.A. S.r.l. Türkiye Distribütörü Andromed Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketinde Her hakkı saklıdır. Her türlü soru ve problem için aşağıdaki adrese e-posta mesajınızı bırakabilirsiniz: info@andromed.com.tr     

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH