vajina-daraltma-lazer

Vajina Daraltma Lazer

Birçok kadında görülen ve farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelen vajina gevşemesi sorunu, cinsel problemleri de beraberinde getiren bir durum olarak bilinmektedir. Çözümü konusunda ise günümüzde teknolojiden faydalanılarak bazı yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemler arasında en güvenli ve sağlıklı olanı da vajina daraltma lazer işlemleri olarak kabul edilir. Her kadın, uzman bir hekim yönlendirmesiyle bu sorundan tamamen kurtulabilir. İşlem öncesinde konuyla ilgili bilgi sahibi olmak son derece önemlidir.

Vajina Daraltma Lazer İşleminin Etkileri Nelerdir?

Esnekliğini kaybetmiş olan ve kas çalışmalarının durduğu genişlemiş vajina bölgelerine, lazer işlemi ile doku desteği sağlanır. Vajina daraltma lazer işleminde dokulara canlandırma etkisinin verilmesi ile yeniden daralması ve küçülmesi gerçekleştirilir. Vajina genişleme sorunu en çok doğum sonrasında görülmekte ve cinsel ilişkiden zevk alamama, idrar kaçırma gibi daha birçok soruna da neden olmaktadır. Bu ciddi durumu zamanında engellemek ve vajina daraltma lazer işlemi ile tamamen kurtulmak, en doğru tercih olacaktır.

Vajina Daraltma İşleminin Faydaları Nelerdir?

Vajina daraltma lazer uygulaması, en büyük sorun olan cinsel problemleri tamamen sonlandırmaya yetecektir. Bununla birlikte genişlemeden dolayı vajinadan gelen sesler kesilecek ve idrar tutamama gibi durumlar da ortadan kalkacaktır. Dar kıyafetlerde görüntü açısından oluşan olumsuz durum da böylelikle engellenebilir. Genişleme dolayısıyla artan akıntı sorunu da, vajina daraltma lazer uygulaması sayesinde büyük bir ölçüde azalacaktır. Vajina sorunu nedeniyle psikolojik olarak da çok etkilenen birçok kadın, bu anlamda da bir rahatlama yaşayacaktır.

Vajina Daraltma Uygulamasının Yapılışı Nasıldır?

Fraksiyonel CO2 Lazer, vajina mukoza dokusuna etki ederek kollajen üretimini sitimüle eder ve kan kışını hızlandırır. CO2 Lazer uygulaması sonrası cilt altı kollajen liflerinde ani olarak 30% oranında kısalma ve ciltte gerilme meydana gelir. Sonuçta, uygulama bölgesinde hem mevcut kollajen dokusu hızla yenilenir, hem de yeni kollajen lifleri oluşur.
Fraksiyonel Karbondioksit Lazerler ameliyatsız vajina gençleştirmede altın standart olarak kabul edilmektedir. Uygulama sonrası vajinanın iç ve dış çapı azalır, genital bölgenin dış görünümü yeniden normal anatomik şeklini alır.

Bu sayede mukoza dokusu daha iyi beslenmekte ve su ihtiyacı karşılanmakta olup epitelyum kalınlaşmakta, daha sağlam (vajinal gerginlik) ve elastik bir yapı kazanmaktadır. Bu işlem neticesinde ayrıca doğal koruyucu bariyerini sürdürmeye ve enfeksiyon riskini azaltmaya yardımcı olan doğru bir vajinal pH düzeyine de ulaşılmaktadır.
Sadece birkaç dakika süren, acısız, yan etkileri olmayan ve iyileşme süresine gerek duyulmayan tek bir tedaviyle, dokuya önceki sağlamlık ve elastikiyet kazandırılarak kişinin yaşam kalitesine ve kişisel ilişkilerine olumlu etki sağlayabilmektedir.

Ödem oluşumu da söz konusu değildir. Lazer hiçbir şekilde ten ile temasa geçmediği için, uygulama aynı zamanda en steril ve hijyenik yöntemlerin başında gelmektedir. Hastalar en çok bu anlamda gönül rahatlığı ile lazer uygulamasını tercih etmektedirler. Gerçekten alanında uzman ve deneyimli hekimler ile görüşüldüğü takdirde, vajina genişleme sorunu lazer yöntemi ile tamamen giderilecektir.

Vajina Daraltma Operasyonu Fiyatları Nedir?

Bu uygulama için sabit bir fiyatlandırma durumundan söz etmek mümkün değildir. Seçilen klinik, işlemin niteliği ve daha birçok kriter ile en doğru bilgiyi uzmanlar verecektir. Mutlaka ön görüşme ile fiyat konusunda bire bir bilgi alınması sağlanmalıdır. Ancak çok lüks bir işlem olduğu yanılgısından kurtulmak en doğrusu olacaktır. Her kadın, oldukça ekonomik bir çözüm ve kaliteli bir işlem ile vajina daraltma operasyonlarından faydalanabilir. Detaylı bilgi için http://www.monalisadokunusu.com/iletisim sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH